HAKKIMIZDA

Dolomit Taşı Hakkında
DOLOMİT TAŞI

SAKSI İÇİ
MAVİ
KIRMIZI
YEŞİL
ve siyah renkli dolomit taşı örneği.

BİZ KİMİZ

Dolomit Taşı projelerinde kaliteyi uygun fiyatlara müşterilerine sunan, uzun yıllar boyunca dolomit taşı sektöründe faliyetlerine devam eden, sektöre çekirdekten yetişip faliyetlerine devam eden bir firma. İlk Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere yurt içinde tüm il ve ilçelerimizde sayısız Dolomit Taşı temini ve uygulamalı Dolomit Taşı hizmeti sunmuş olup her geçen gün referans zincirine bir yenisini eklemesini BİLMİŞTİR. Firmamız siz değerli müşterilerinin desteği ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Son yıllarda bir çok peyzaj ve süsleme taşı olarak kullanılan DOLOMİT taşları bitki ve saksı içi yada kenarı, yağmur suyu birikimleri için otopark kenarlarında, teraslarda yapılarımızın güneş ışıklarından dolayı zara görmemeleri için bol miktarda tercih edilip kullanılmaktadır. Dolomit taşları doğal estetik ve şık taşlardır. Şirketimiz bünyesinde bulunan dolomit taşların satışı 1200 kg big beg çuvallar ve 25 kg lık çuvallarda gerçekleşmektedir. Ayrıca dökme olarakta sevkiyatımız mevcuttur. Ülkemizin tüm bölgelerine gerek 1 ton gerekse 25 kg lık çuvallar halinde de satışımız mevcuttur. Stoklarımızda her zaman dolomit taşı bulundurmaktayız.

Şirketimiz dolomit taşı satışı ile kalmayıp, kırma mıcır, çakıl taşı, dere taşı, dere kayaları, bordo tamburlu dolomit taşı, yeşil dolomit taşı, kırmızı dolomit taşı, sarı dolomit taşı, siyah dolomit taşı ve deniz çakılları gibi bir çok ürününde satış ve uygulama hizmetlerini yapmaktadır. Şirketimiz dere kenarlarında toplamış olduğu dere çakıllarını el ile tek tek ayırarak farklı ebatlar halinde stoklarına ilave etmektedir. Dere ve deniz çakılları kullanım alanlarını arttırmak için 20 - 25 kg lık çuvallarda satış hizmetimiz vardır.

Dolomit, Dere Taşı, Deniz Çakılı standart ürün ebatlarımız 1*3 fındık boy, 2*4 ceviz boy, 4*6 limon boy ve 6x8 elma boydur. Bahçe ve Park alanlarında şelale yapımı için ise 10cm büyüklükten tutunda 150cm ebatlarına kadar dere kayaları satışımız mevcutur. Dere kayaları daha çok karışık renkli olarak kullanılmaktadır. Ayrıca tek renk dere kayalarımızda mevcuttur. Şirketimiz bünyesinde doğal ürünlerimizin yanı sıra yapay dere taşı ürünlerimizde vardır. Doğal Ürünlerimiz çevre ve insan sağlığını tehdit edici kanserojen madde içermemekle birlikte koku yapmayıp renk solması değişmesi yapmaz.

  • Dolomit taşı satışı ve uygulama hizmeti.
  • Podima taşı satışı ve uygulama hizmeti.
  • Dere Taşı satışı ve döşeme hizmeti
  • Çakıl Taşı temini ve uygulama hizmeti
  • Dere Kayaları ve uygulama hizmeti.
daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.