DOLOMİTTASİ.ORG

Dolomit taşı satışı ve proje odaklı dolomit taşı hizmeti..

dolomit taşı

DOLOMİT TAŞI

Dolomit taşı projelerinde kaliteyi uygun fiyatlar da müşterilerine sunan , uzun yıllar boyunca doğal taş sektöründe faliyetlerine devam aile şirketidir. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere yurt içinde sayısız projelere Dolomit taşı temini ve uygulamalı Dolomit Taşı hizmeti sunmuş olup her geçen gün referans zincirine bir yenisini eklemesini bilen firmamız siz kıymetli müşteri ilede emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Son yıllarda bir çok peyzaj ve süsleme taşı olarak kullanılan DOLOMİT taşları bitki kenarı , saksı içi ve kenarı yağmur suyu birikimlerinde otopark kenarlarında ve izalosyanlarınızın güneş ışıklarından dolayı bozulmamaları içinde teraslardada kullanılmaktadır. Dolomit taşları doğal estetik ve şık taşlardır. Şirketimiz bünyesinde bulunan dolomit taşları 1200 kg big beg çuvallar ve 25 kg lık çuval ve dökme olarak sevkleri yapmaktayız. Ülkemizin bütün illerine gerek 1 ton gerekse 25 kg lık çuvallar halinde satışımız mevcuttur. Stoklarımızda her zaman dolomit taşı bulundurmaktayız.

Şirketimiz dolomit taşı satışı ile kalmayıp, kırma mıcır, çakıl taşı, dere taşı, dere kayaları, bordo tamburlu dolomit taşı, yeşil dolomit taşı, kırmızı dolomit taşı, sarı dolomit taşı, siyah dolomit taşı ve deniz çakılları gibi bir çok ürününde satış ve uygulama hizmetlerini yapmaktadır. Sol yan tarafta olan ürünümüz deniz çakılı olarak bilinmektedir. Deniz çakılları deniz kenarlarında tek tek el ile toplanarak müşterilerimize ulaşmaktadır. Şirketimiz Dere taşı temini için ise dere kenarlarında toplamış olduğu dere takıllarını tesisindeki eleme makinaları ile eleyerek farklı ebatlar halinde müşterine sunmaktadır. Dere ve deniz çakılları kullanım alanlarını arttırmak için 20 - 25 kg lık çuvallarda satış hizmetimiz mevcuttur. Dolomit, Dere Taşı , Deniz Çakılı satışlarımızda standart ürün ebatlarımız 1*3 fındık boy , 2*4 ceviz boy , 4*6 limon boy ve 6x8 elma boydur. Bahçe ve Park alanlarında şelale yapımı için ise 10cm büyüklükten 150cm ebatlarına kadar dere kayaları satış hizmetimizde mevcuttur. Dere kayaları daha çok karışık renkli olarak tüketilmektedir. Ayrıca tek renk dere kayaları ve dere taşı hizmetimizde mümkündür. Şirketimiz bünyesinde dolomit taşı, deniz çakılı ve dere taşı gibi ürünler arasında yapay ürün bulunmamaktadır. Ürünlerimiz tamamen doğal olup çevre ve insan sağlığını tehdit edici kanserojen madde içermemekle birlikte koku yapmayıp renk solması değişmesi olmamktadır. Dolomit Taşı Dolomit taşları sağlıklı uzun ömürlü kullanıldığı her alanda mekanda estetik ve şıklık kazandırmaktadır. Dolomit Taşı Dolamit taşları gerek doğal gerekse tamburlanmış olarak iki sınıfa ayrılmaktadır.

MİSYON

Yapılardaki dayanım gücü, estetik görünümü ile en elit projelerde ve en lüx konutlarda gerek iç, gerekse dış cephe kaplamalarda sık sık kullanılan granit süregelen zaman içinde değişik renk ve desenlerle sahip olduğu kalite derecesi Taşyap madencilik. nin referans zincirinin artmasının en büyük nedenidir.

VİZYON

Ülkemizde entegre tesisleri ile doğal dolomit taşı sanayiinde en iyiyi üretme isteğiyle müşterilerini, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sunarak güven içinde mutlu etmek.

DOLOMİT TAŞI

DOLOMİT TAŞI

Üretimden tüketiciye dolomit taşı temini.

dolomit taşı

Dolomit

Dolomit taşı

Üreticiden tüketiciye dolomit taşı temini ve proje odaklı uygulama hizmeti.

dolomit taşı

Dolomit

Dolomit taşı

Üreticiden tüketiciye dolomit taşı temini ve proje odaklı uygulama hizmeti.

dolomit taşı

Dolomit

Dolomit taşı

Üreticiden tüketiciye dolomit taşı temini ve proje odaklı uygulama hizmeti.

Dolamit

Dolomit, dolamit taşı satışı

Dolomit Taşı

Üreticiden tüketiciye dolomit taşı temini ve proje odaklı uygulama hizmeti.

Dolomit Taşı

Dolomit Taşı

Üretimden kullanıcıya dolamit taşı temini ve proje odaklı anahtar teslim uygulama.

Dolomit Taşı

Dolomit Taşı

Fabrikadan tüketiciye dolomit taşı temini ve proje odaklı döşeme hizmeti.

Dolomit Taşı

Dolomit Taşı

Dolamit taşı!